Fundacja "Nasze zdrowie" serdecznie zaprasza osoby, które ukończyły 12. rok życia do udziału w Grze Miejskiej TACY SAMI - "Buszujący w Parku".

Gra rozpocznie się w dniu 1 lipca br. (sobota) o godz. 10 w starachowickim Parku Miejskim.

Na uczestników czeka świetna zabawa i ciekawe konkurencje: czarowanie - malowanie, rybobranie, zwierzęcy bulodrom, poszukiwacze skarbów, crazy wózkart, kolorowe nuty czy kolorowa mandala.

Jak zapewniają organizatorzy - będzie wesoło i kreatywnie. Na zakończenie przygotowano kulinarną i artystyczną niespodziankę.

Jeżeli chcesz wziąć udział w świetnej zabawie, stworzyć własną drużynę lub dołączyć do innej, zapraszamy do kontaktu - Agnieszka Polak, tel. 504 951 684, Krzysiek Korpik, tel. 796 291 356.

Gra Miejska TACY SAMI realizowana jest w ramach projektu pn. "Kierunek Przyszłość - Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego", finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021. Fundacja „Nasze zdrowie” jest partnerem projektu.

Ostatnie aktualności

Projekt norweski. Wypełnij ankietę!

W związku z pracami nad podsumowaniem realizacji projektu „Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego” finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego […]

Dzień Młodzieży w Pałacyku za nami!

W piątek 5 kwietnia 2024 r. w Centrum Kreatywności Pałacyk odbył się Dzień Młodzieży, którego głównym tematem było zdrowie psychiczne. […]

Podsumowanie projektu

- Dla Starachowic projekt norweski okazał się szansą na to, żeby skutecznie zniwelować skutki niżu demograficznego i procesu migracji. To […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *