Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących przebudowy i remontu budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Starachowicach na potrzeby Ekoszkoły. Konsultacje odbędą się w dniu 26 kwietnia 2023 roku w budynku SP nr 11.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w ramach projektu „Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego”, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 oraz budżetu państwa w ramach Programu „Rozwój Lokalny”.

Przedmiotem konsultacji jest zebranie opinii, uwag i propozycji w zakresie projektu przebudowy i remontu budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Starachowicach na potrzeby Ekoszkoły.

- Zapraszamy do udziału w konsultacjach wszystkich mieszkańców naszego miasta. Otwarte warsztaty konsultacyjne zostały zaplanowane tak, aby każdy z mieszkańców zainteresowany realizacją tego projektu mógł w nich uczestniczyć. Spotkania odbędą się zarówno w godzinach przedpołudniowych jak i popołudniowych. Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniach – informują organizatorzy.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 26 kwietnia 2023 roku (środa): w godzinach od 9.00 do 12.00 oraz w godzinach od 16.00 do 18.00.

Spotkania konsultacyjne odbędą się w małej sali gimnastycznej (parter) Szkoły Podstawowej nr 11 w Starachowicach przy ul. Leśnej 2.

Spotkania konsultacyjne będą miały charakter otwartych warsztatów z interesariuszami. Do udziału w spotkaniu zachęcamy społeczność szkolną Szkoły Podstawowej nr 11 w Starachowicach oraz mieszkańców miasta.

Dodatkowo zachęcamy wszystkich mieszkańców Starachowic do wyrażenia swoich uwag i propozycji w przedmiotowej sprawie w formie pisemnej na specjalnie przygotowanym formularzu konsultacyjnym. Wypełniony formularz można dostarczyć do siedziby Urzędu Miejskiego w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 45 lub przesłać go na adres mailowy: konsultacje@starachowice.eu w terminie do 27 kwietnia 2023 roku.

>>>Informacja o przeprowadzeniu konsultacji społecznych<<<

>>>Formularz konsultacyjny<<<

Ostatnie aktualności

Projekt norweski. Wypełnij ankietę!

W związku z pracami nad podsumowaniem realizacji projektu „Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego” finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego […]

Dzień Młodzieży w Pałacyku za nami!

W piątek 5 kwietnia 2024 r. w Centrum Kreatywności Pałacyk odbył się Dzień Młodzieży, którego głównym tematem było zdrowie psychiczne. […]

Podsumowanie projektu

- Dla Starachowic projekt norweski okazał się szansą na to, żeby skutecznie zniwelować skutki niżu demograficznego i procesu migracji. To […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *