Święta tuż tuż, a my zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Starachowice - klasy I - VII. Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice, nawiązującej do tematyki konkursu, czyli polskich i ukraińskich ozdób wielkanocnych.

Do dnia 01.04 należy dostarczyć prace konkursowe do Asystenta Międzykulturowego - Inny Mekhedy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Uwaga - do pracy należy dołączyć informację nt. wykonawców pracy (szkoła, opiekun pod którego kierunkiem wykonano pracę).

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczanie upominków zaplanowane jest na 4 kwietnia w siedzibie Parku Kultury w Starachowicach (ul. Leśna 2).

Organizatorem konkursu plastycznego "Polskie i ukraińskie dekoracje wielkanocne" jest Park Kultury w Starachowicach. Partnerami konkursu są Urząd Miasta Starachowice oraz Asystent międzykulturowy Urzędu Miasta w Starachowicach Inna Mekheda.

Zachęcamy do konsultacji z p. Inną Mekhedą (tel. 884 025 035).

Zadanie jest realizowane w ramach projektu "Kierunek Przyszłość: Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego", współfinansowanego w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014 – 2021 (85%) oraz Budżetu Państwa (15%) z Programu Rozwój Lokalny.

Ostatnie aktualności

Projekt norweski. Wypełnij ankietę!

W związku z pracami nad podsumowaniem realizacji projektu „Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego” finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego […]

Dzień Młodzieży w Pałacyku za nami!

W piątek 5 kwietnia 2024 r. w Centrum Kreatywności Pałacyk odbył się Dzień Młodzieży, którego głównym tematem było zdrowie psychiczne. […]

Podsumowanie projektu

- Dla Starachowic projekt norweski okazał się szansą na to, żeby skutecznie zniwelować skutki niżu demograficznego i procesu migracji. To […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *